Warsztaty prowadzi instruktorka artystyczna
Justyna Patecka-Lasek

– Graficzka, absolwentka i doktorantka Akademii Sztuk Pięknych im. E. Gepperta we Wrocławiu. Stypendystka Stypendium Artystycznego Prezydenta Miasta Wrocławia.

Od wielu lat współpracuje z Instytucjami kultury, takimi jak Wrocławski Klub Formaty, CK Zamek czy Centrum Kultury w Oławie. Odpowiedzialna za opiekę programową oraz koordynację wielu kursów, warsztatów, wystaw oraz plenerów artystycznych.

Współorganizatorka pierwszej edycji inicjatywy PrintCard – International Prints Exchange. Współpracowała między innymi z Siemacha SPOT Wrocław czy Ossolineum - Zakładem Narodowym im. Ossolińskich.

Prywatnie pasjonatka rekonstrukcji historycznej oraz tradycyjnych technik graficznych.

Intensywny kurs rysunku

Warsztaty przygotowujące na ASP

Intensywny kurs rysunku dla osób chcących w sposób efektywny przygotować się do egzaminów na studia artystyczne, zgłębić tajemnice różnorodnych technik rysunkowych lub rozwijać dalej swoje twórcze pasje.

Zajęcia odbywają się w niewielkich grupach, dzięki czemu zapewniamy indywidualne podejście do każdego kursanta, a wszelkie porady i korekty dostosowane są do poziomu umiejętności. Program zajęć oparty o rzetelne studium martwej natury, kompozycję brył i płaszczyzn oraz rysunek modela. Dla kandydatów na wyższe uczelnie zajęcia są okazją do wytężonej pracy, rozwijania własnych umiejętności oraz przygotowaniem niezbędnej na pierwszym etapie rekrutacji teczki. Naszą misją jest gruntowne przygotowanie kandydata, dlatego też nieodzowne są zadania rozwijające wyobraźnie, przygotowujące do zadania specjalistycznego. W trakcie kursu uczestnicy zapoznają się ze zróżnicowanymi technikami rysunkowymi – od węgla, przez ołówek, sepię, markery oraz cienkopisy, aż po tusz, kredki oraz techniki mieszane. Zajęcia rysunkowe przeplatane zostają technikami malarskimi, w trakcie których uczestnicy zapoznają się z farbami akwarelowymi, temperą oraz farbami olejnymi.

Termin: Czwartki, 17:00 – 21:00
Soboty, 10:00 – 14:00
Cena karnetu: 300zł / miesiąc
(4x4 godziny)

Wszelkie niezbędne materiały w cenie karnetu

Możesz także zapisać się korzystając z Messengera. Odpowiemy na wszystkie pytania, które możesz mieć w związku z warsztatami.

Zobacz także:

Intensywny kurs rysunku

Warsztaty przygotowujące na ASP

Grupa I w czwartki, 17:00 - 21:00 oraz grupa II w soboty, 10:00 - 14:00

Intensywny kurs rysunku dla osób chcących w sposób efektywny przygotować się do egzaminów na studia artystyczne, zgłębić tajemnice różnorodnych technik rysunkowych lub rozwijać dalej swoje twórcze pasje.

Graficzne i książki artystycznej

Grafika warsztatowa to wiedza dla nielicznych

Środy, 18:00 - 21:00

Grafika artystyczna to tradycyjna, bardzo stara technika powielania rysunku wykonanego na matrycy. Wiedza o niej dostępna jest dla nielicznych. Wszystko zaczyna się od pomysłu.

Ilustracja / Rysunek kreatywny

Daj upust swojej kreatywności

Soboty, 16:00 - 20:00

Zajęcia przeznaczone dla osób, które chcą rozwinąć swoją pasję. Opieramy się na wyobraźni i intuicji, jako na sile napędowej całego procesu tworzenia.

Intensywny kurs malarstwa

Warsztaty malarskie dla każdego (15+)

Piątki, 17:00 - 21:00

Interesujesz się malarstwem i chciałbyś rozwinąć swoje pasje pod okiem profesjonalistów? Ten kurs jest dla Ciebie.

Otwarta pracownia

Sprawdź godziny otwarcia