Wakacyjne Warsztaty Artystyczne

10 intensywnych dni ze sztuką!

Możesz także zapisać się korzystając z Messengera. Odpowiemy na wszystkie pytania, które możesz mieć w związku z warsztatami.

Rabat 20% – wakacyjne warsztaty artystyczne

Zarejestruj się do końca kwietnia i otrzymaj aż 20% zniżki na cały turnus intensywnych warsztatów artystycznych Studia Rosochate!

Wakacje to najlepszy czas na rozpoczęcie swojej przygody ze sztuką, a także na rozwinięcie pasji i talentu! W trakcie dwutygodniowych turnusów Wakacyjnych Warsztatów ze Studiem Rosochate uczestnicy zapoznają się z wieloma dziedzinami artystycznymi: malarstwem, rysunkiem, grafiką artystyczną oraz rzeźbą. Program zajęć przeplatany wieloma ciekawostkami z zakresu historii sztuki, a także wzbogacony o zagadnienia takie jak komiks, ilustracja czy rysunek architektoniczny.

• Zajęcia prowadzone w małych, kameralnych grupach, pozwalających na indywidualne podejście do każdego kursanta.

• Warsztaty podzielone na dwie grupy wiekowe, dzieci od 8 do 12 lat, oraz młodzież i osoby dorosłe.

• Program dostosowany zarówno do osób, które dopiero stawiają swoje pierwsze kroki w świecie sztuki, jak i do osób na poziomie zaawansowanym, chcących pogłębić swoje artystyczne pasje.

Wakacyjne Warsztaty ze Studiem Rosochate to 40 godzin intensywnej, artystycznej pracy. Spotykamy się przez dwa tygodnie, poznając zagadnienia związane ze studium martwej natury, rysunkiem modela, światłocieniem oraz przestrzenią. Zapoznamy się z wieloma technikami rysunkowymi: rysunkiem walorowym, sepią, ołówkiem, węglem, suchą farbą, kredkami, oraz technikami malarskimi: akwarelą, akrylem, farbą olejną i nie tylko. Zajęcia uzupełnione zostaną wstępem do technik graficznych – linoryt oraz akwaforta, a także rzeźbieniem w glinie oraz rysunkiem w plenerze.
Zajęcia zakończą się profesjonalnym przeglądem artystycznym!

Gwarantujemy niesamowite efekty, zobacz jakie postępy można osiągnąć w 10 dni!

Grupa 1: 10:00 – 14:00
Grupa 2: 15:00 – 19:00
Cena warsztatów: 650zł
(10x4 godziny)

Wszelkie niezbędne materiały w cenie

Terminy:

1 turnus: 24.06 – 05.07,

 

2 turnus: 08.07 – 19.07,

 

3 turnus: 22.07 – 03.08,

 

4 turnus: 05.08 – 16.08,

 

5 turnus: 19.08 – 30.08

Możesz także zapisać się korzystając z Messengera. Odpowiemy na wszystkie pytania, które możesz mieć w związku z warsztatami.

Zadzwoń po więcej informacji:
+48 790 501 400

Zobacz także inne warsztaty:

Intensywny kurs rysunku

Warsztaty przygotowujące na ASP

Grupa I w czwartki, 17:00 - 21:00 oraz grupa II w soboty, 10:00 - 14:00

Intensywny kurs rysunku dla osób chcących w sposób efektywny przygotować się do egzaminów na studia artystyczne, zgłębić tajemnice różnorodnych technik rysunkowych lub rozwijać dalej swoje twórcze pasje.

Graficzne i książki artystycznej

Grafika warsztatowa to wiedza dla nielicznych

Środy, 18:00 - 21:00

Grafika artystyczna to tradycyjna, bardzo stara technika powielania rysunku wykonanego na matrycy. Wiedza o niej dostępna jest dla nielicznych. Wszystko zaczyna się od pomysłu.

Ilustracja / Rysunek kreatywny

Daj upust swojej kreatywności

Soboty, 16:00 - 20:00

Zajęcia przeznaczone dla osób, które chcą rozwinąć swoją pasję. Opieramy się na wyobraźni i intuicji, jako na sile napędowej całego procesu tworzenia.

Intensywny kurs malarstwa

Warsztaty malarskie dla każdego (15+)

Piątki, 17:00 - 21:00

Interesujesz się malarstwem i chciałbyś rozwinąć swoje pasje pod okiem profesjonalistów? Ten kurs jest dla Ciebie.

Skontaktuj się

Administratorem danych jest Studio Rosochate. Dane podane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane wyłączenie w celu kontaktu zwiazanego z treścią wiadomości. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do uzuskania odpowiedzi. Klikając "wyślij" akceptujesz politykę prywatności Studia Rosochate.