Warsztaty prowadzi instruktorka artystyczna
Justyna Patecka-Lasek

– Graficzka, absolwentka i doktorantka Akademii Sztuk Pięknych im. E. Gepperta we Wrocławiu. Stypendystka Stypendium Artystycznego Prezydenta Miasta Wrocławia.

Od wielu lat współpracuje z Instytucjami kultury, takimi jak Wrocławski Klub Formaty, CK Zamek czy Centrum Kultury w Oławie. Odpowiedzialna za opiekę programową oraz koordynację wielu kursów, warsztatów, wystaw oraz plenerów artystycznych.

Współorganizatorka pierwszej edycji inicjatywy PrintCard – International Prints Exchange. Współpracowała między innymi z Siemacha SPOT Wrocław czy Ossolineum - Zakładem Narodowym im. Ossolińskich.

Prywatnie pasjonatka rekonstrukcji historycznej oraz tradycyjnych technik graficznych.

Warsztaty ilustracji / rysunek kreatywny

Daj upust swojej kreatywności

Zajęcia przeznaczone dla osób, które chcą rozwinąć swoją pasję, tworzących w zaciszu domowym. Program zajęć przygotowany jest dla osób mających podstawy rysunku, ale także dla tych tworzących intuicyjne, poszukujących wskazówek i inspiracji. Praca na zajęciach opiera się na interpretacji wybranych utworów literackich i muzycznych, a także na pracy własnej. Jeśli więc marzysz o tym, by wykonać ilustracje do własnej książki, lub zilustrować temat, który od dawna chodzi Ci po głowie, ten kurs jest właśnie dla Ciebie. Opieramy się na wyobraźni i intuicji, jako na sile napędowej całego procesu tworzenia.

Termin: Soboty, 16:00 – 20:00
Cena karnetu: 300zł / miesiąc
(4x4 godziny)

Wszelkie niezbędne materiały w cenie karnetu

Możesz także zapisać się korzystając z Messengera. Odpowiemy na wszystkie pytania, które możesz mieć w związku z warsztatami.

Zobacz także:

Intensywny kurs rysunku

Warsztaty przygotowujące na ASP

Grupa I w czwartki, 17:00 - 21:00 oraz grupa II w soboty, 10:00 - 14:00

Intensywny kurs rysunku dla osób chcących w sposób efektywny przygotować się do egzaminów na studia artystyczne, zgłębić tajemnice różnorodnych technik rysunkowych lub rozwijać dalej swoje twórcze pasje.

Graficzne i książki artystycznej

Grafika warsztatowa to wiedza dla nielicznych

Środy, 18:00 - 21:00

Grafika artystyczna to tradycyjna, bardzo stara technika powielania rysunku wykonanego na matrycy. Wiedza o niej dostępna jest dla nielicznych. Wszystko zaczyna się od pomysłu.

Ilustracja / Rysunek kreatywny

Daj upust swojej kreatywności

Soboty, 16:00 - 20:00

Zajęcia przeznaczone dla osób, które chcą rozwinąć swoją pasję. Opieramy się na wyobraźni i intuicji, jako na sile napędowej całego procesu tworzenia.

Intensywny kurs malarstwa

Warsztaty malarskie dla każdego (15+)

Piątki, 17:00 - 21:00

Interesujesz się malarstwem i chciałbyś rozwinąć swoje pasje pod okiem profesjonalistów? Ten kurs jest dla Ciebie.

Otwarta pracownia

Sprawdź godziny otwarcia